There's no map to human behaviour.

By Narvaga - February 25, 2013

W dzisiejszym poście przedstawiam Wam zdjęcia, które nie odbyłyby się bez kilku współpracy. Mianowicie, sukienka widoczna na zdjęciach jest z najnowszej kolekcji MaryliW, projektantki, o której pisałam Wam w tym poście o pokazie. :) Wszystko odbyło się w Almi Decor, które użyczyło nam miejsca, za co bardzo dziękujemy. Mówiąc my, mam również na myśli głównego kooperanta - fotografa - Michała Murawskiego, którego prace znajdziecie tutaj
Kończąc już to marketingowe wymienianie, wróćmy do teraźniejszości. Nie chciałabym tu znowu narzekać, na to jak zmęczona jestem, zwłaszcza, że dużo osób wpada tutaj poprzez wyszukiwanie słowa 'niewyspana'. Nie do końca wiem, o co chodzi, ale i tak miło mi, że ktoś tu zagląda. :) 
Na zdjęciach poza piękną sukienką od MaryliW, zobaczycie też ręcznie robioną przeze mnie torebkę z łańcuszkami, która za jakiś czas będzie wyglądała trochę inaczej. :) Rajstopy ombre wyhaczyłam w wakacje w Carry, a buty z niedawych wyprzedaży DeeZee. 
Niedługo pojawi się tu też filmik z backstage'a, ale na razie jest on w całkowicie początkowej fazie obróbki.... 
Jeszcze raz dziękuję Wszystkim zaangażowanym za pomoc i mam nadzieję na więcej takich co-opów. ;)

In today's post I want to show you pictures that wouldn't happen without some co-ops. Firstly, the dress is from the newest collection of polish designer - MarylaW, which show I described here. We made the pictures in Almi Decor - an interior shop, which we would like to way thanks to. By saying we I mean me and my main co-operant - photographer - Michal Murawski, whose work you can see here.
Let's finish this marketing talk and get back to the present. I wouldn't like to moan again about how tired I am, taking into account the fact that many of you find this blog by searching the phrase: 'sleepy'. I don't really know what's going on, but I'm really happy that you actually come here anyway :)
In the pictures apart from the beautiful dress from MarylaW I have a handmade clutch which will hopefully look a little bit different in the future. The ombré tights are from Carry and the shoes from recent DeeZee sales. Soon I will also add a backstage video but its really in a first phase of editing. I am really thankful for all the help from everyone and I hope for more co-ops.


 • Share:

You Might Also Like

9 comments

 1. Śliczne rajstopy ♥
  zapraszam :)

  ReplyDelete
 2. great dress honey, and the photos are super cute!

  xx

  ReplyDelete
 3. Lokowanie produktu! :D

  Zgodzę się chyba z Anonimem, nie grają mi jakoś te buty, choć same w sobie są niezłe. Widziałabym tu coś bardziej zabudowanego i raczej w ciemnych barwach, ale co ja się znam :D
  Sukienka, torebka świetne!

  Piąte od góry zdjęcie przeurocze :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Każda opinia się liczy, jednym się to widzi, innymi nie. ;)

   Dziękuję. :)

   Delete
 4. Great outfit! Great blog, so I'm a new follower =)

  ReplyDelete
 5. Those tights...! Amazing! Followed you dearest. <3

  XO, Michi

  ReplyDelete
 6. Nice outfit ♥

  http://eniiriis.blogspot.de/
  Love Mel ♥

  ReplyDelete