Maison Martin Margiela x H&M DIY

By Narvaga - December 04, 2012

I guess that everyone heard about the colaboration H&M x Maison Martin Margiela, if not check it out here. Modern and eccentric clothes plus shocking accessories were re-editions of the hottest designs from this designer. Unfortunately, that collection was available only in 2 polish cities and I didn't get to see them by myself. And here auction services should help me, but they didn't. Greedy sellers want twice the value of those things. 
That's why I decided to make a clutch inspired by MMM bags - candybag shaped. My version is a little bit smaller (though I can pack there some things) and it is closed with velcro.

O kolaboracji H&M z Maison Martin Margiela słyszełi już chyba wszyscy. A jeśli nie, to odsyłam tutaj. Minimalistyczne, awangardowe kroje i szokujące dodatki, które były re-edycjami hitów tego projektanta ze wszystkich sezonów. Niestety ta kolekcja była dostępna w Polsce tylko w 2 miastach i nie dane było mi obejrzeć jej na własne oczy. I tu z pomocą powinny przyjść zarówno polskie, jak i zagraniczne serwisy aukcyjne, które jednak tego nie zrobiły, ponieważ zachłanni sprzedawcy żądają podwójnych cen za przedmioty z tej kolekcji.
Właśnie dlatego postanowiłam sama zrobić torebkę inspirowaną torbkami MMM - w kształcie opakowania od cukierka. Moja wersja jest trochę mniejsza (chociaż zmieści się do niej kilka rzeczy ;)) i, w przeciwieństwie do oryginałów, zamykana na rzep.

 • Share:

You Might Also Like

9 comments

 1. boskie ! musimy ją wykorzystać na naszej sesji :D:D Zosia.

  ReplyDelete
 2. Pomysł genialny, jakbym miała maszynę do szycia bym taką zrobiła; >
  Też jestem za spotkaniem. Uczysz się, studiujesz, pracujesz?
  Odpisz może na moim blogu bo tak to nie zobaczę; /

  ReplyDelete
 3. oo, jateż w liceum jestem - IV LO a Ty?

  ReplyDelete
 4. Congrats! This bag is very fashion!!

  ReplyDelete
 5. wow, gratuluję, jestem naprawdę pod wrażeniem!

  ReplyDelete
 6. Im so impressed you've made that!
  What fabric did you use?
  I love it!
  Great post!
  Love G xx

  http://www.supercalafashionistic.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hey,
   thanks so much!
   I used a foil that is used for cosmetic packages. It may sound strange, but I just saw it and thought about that clutch and decided to try. ;)
   xx

   Delete