Warsaw Fashion Weekend 2013 Spring

By Narvaga - April 08, 2013

W ten weekend miałam okazję uczestniczyć w Warsaw Fashion Weekend w Soho Factory na warszawskiej Pradze. Nie byłam gościem, a wolontariuszem, dzięki czemu miałam dostęp do większej ilości miejsc ;) i mam dla Was kilka zdjęć. Oczywiście, jeśli chcecie obejrzeć konkretne zdjęcia strojów, zapraszam do wyszukiwarki Google - tam znajdziecie wszystko, a u mnie możecie zobaczyć kilka zdjęć samego Weekendu jak i widoki w pierwszego rzędu na pokazach sobotnich.

Chciałabym też nadmienić, że bardzo miło mi było poznać kolegę z tomaszlesniara.blogspot.com, którego bloga serdecznie Wam polecam!

This weekend I attended Warsaw Fashion Weekend at Soho Factory in Warsaw. I wasn't a guest, but a volunteer, so I had an opportunity to see more things there and I have a few photos for you. Of course, if you want to see the exact outfits from the shows check out Google, here you can see some pictures from the first row at the show. 
Also, I would like to say that it was really nice to meet the guy from tomaszlesniara.blogspot.com, which blog you should definitely check! Pierwszym pokazem, w którym uczestniczyłam, był pokaz włoskiej marki - Avaro Figlio. 
First show I saw was an italian brand - Avaro Figlio. 


Następny był pokaz włoskiej projektantki - Francesci Liberatore. 
The next show was also italian designer - Francesca Liberatore. 
O godzinie 20 rozpoczął się pokaz Natalii Jaroszewskiej, na którym zebrały się tłumy, jednak tam nie udało mi się zrobić wielu zdjęć. Kolekcja była lekka, w stylu boho, pojawiło się dużo zwiewnych sukienek. :) 
At 8pm Natalia Jaroszewska's show started. There were crowds coming, altough I didn't manage to make much pictures there. The collection was light, boho styled, I liked a lot of loosy dresses. :) 

Ostatni pokaz w sobotę to - Toni & Guy Hair Meet Wardrobe, który niestety mi się nie spodobał. Duże opóźnienie było sporym problemem w zimnej hali, a i sam show nie powalił z powodów technicznych. Można powiedzieć, że nie był do końca przygotowany. Poza tym, gratuluję Bloggerkom, które wystąpiły, ponieważ wyglądały przepięknie, a i pomysł z iPhonami na wybiegu nie był głupi! 
The last show at Saturday was Toni & Guy Hair Meet Wardrobe, which I didn't like unfortunately. Big delay was a huge problem at the cold hall. Also, the show wasn't amazing, because of technical problems. You can say, it wasn't properly prepared. Apart from that, congatulations for the bloggers, who participated, because they looked gorgeous and the iPhone idea was nice! Mi udało się zdobyć okulary z Brylove.pl na strefie zakupów, które niedługo pewnie się tu pojawią. 
I managed to buy sunglasses from Brylove.pl at the shopping zone, which will probably be here soon.
xoxo

Pics: me


  • Share:

You Might Also Like

3 comments

  1. Widać ze warto byc wolontariuszem<3ja na WFW jeszcze nigdy nie bylam ale za to mialam okazje uczestniczyć na łfw i myślę ze to podobne ;)

    ReplyDelete