Travel Inside: Russia 2011 part 2

By Narvaga - January 30, 2013

Unfortunately I don't have any outfit pictures, but I'm working on it and surely there will be new post during the weekend (or few days later).  In the meantime I want to show you the rest of pictures from Moscow. There is no syntax in them, they show whatever I thought is worth showing. On the two of them you can even see the younger me.
Apart from that, I have almost finished completing my orders from online shopping, there is only one thing left and, of course, you will see everything on the blog soon. :) Today I got my Luv Ya Clothing sweatshirt, but I won't tell what pattern it is yet. :) If you know where to search you will find it easily on one of my social network pages. :)
xoxo

ps. If you'd like check out my FB page

Niestety nie mam chwilowo żadnych postów outfitowych, ale pracuję nad tym i raczej już w weekend (ewentualnie po) pojawi się tu coś nowego. :) W międzyczasie - co zresztą jest sformułowaniem niepoprawnym, ale wszyscy wiedzą o co chodzi - uraczę Was resztą zdjęć z Moskwy. Żadnej składni raczej w nich nie ma, widać na nich to, co stwierdziłam, że jest ciekawe i warte zobaczenia.  ;)
Poza tym, już prawie skompletowałam moje podstawowe zamówienia z internetowego shoppingu, została już tylko jedna rzecz i, oczywiście, wszystko niedługo na blogu. Dzisiaj doszła już do mnie bluza z Luv Ya Clothing, ale na razie nie zdradzę jaka, kto wie, gdzie szukać ten znajdzie ją bez problemu. :)
xoxo

ps. Zapraszam na fanpage'a. • Share:

You Might Also Like

8 comments

 1. Bardzo chętnie obserwuję :) I jednocześnie zapraszam na rozdanie! Będzie mi bardzo miło :) http://moj-kosmetyczny-punkt-widzenia.blogspot.com/2013/01/321-rozdanie-start.html

  ReplyDelete
 2. Śliczne zdjęcia :)
  Świetny blog
  dziękuję za komentarz
  Obserwuję !

  ReplyDelete
 3. Zdjęcia są wręcz niesamowite ! ;)

  ReplyDelete