When You See A Wall, I See A Door

By Narvaga - January 13, 2013

There's no better thing than finding an old jackhet and ejoying the fact that is looks good with things, that don't suit anything else. It happened today with my old, black C&A jacket. The fact that I really missed asymmetrical things, which lay in my closet and wait for summer, made me wear it with a shirt bought recently in River Island. 
Today's post was meant to be different, but that one will surely be here during this week. :) Apart from that, there will be the effect of my co-operation, let's hope it's good. We'll see. It's freezing again, winter came back. I can't say that I've been waiting for that. Life with plus temperatures was good. Anyway, long-waited holiday are here, I can sleep much and gain strength for the next few months now. 
Sales everywhere, but when you find what you looked for, it's either not your size, or not good style. And the internat will become my shopping friend again. 
xo

Nie ma to jak wykopać z szafy starą kurtkę i cieszyć się, że pasuje do rzeczy, do których mało co pasuje. Tak było dzisiaj z moją czarną kurtką, a że bardzo tęskniłam za asymetrycznymi rzeczami, które leżą w mojej szafie i czekają na lato, uparłam się, żeby ją założyć razem z bluzką kupioną niedawno w River Island.
Dzisiejszy post miał być inny, ale tamten będzie na pewno w tym tygodniu. :) Poza tym niedługo też efekt pewnej współpracy, mam nadzieję, że udany. To się okaże. Mróz atakuje, zima wróciła. Nie powiem, żebym na to czekała, dobrze mi było z plusowymi temperaturami. W każdym razie długo wyczekiwane ferie w końcu się rozpoczęły, mogę się spokojnie wyspać i nabrać trochę sił na następny kilka miesięcy.
Niby to wyprzedaże w sklepach, a jak się znajdzie to, czego potrzeba, to albo nie ma rozmiaru, albo nie taki krój. I w ten sposób pewnie internet znowu zostanie moim zakupowym przyjacielem.
xo


Pics: Aleksandra Dobies (@oladobies)

Leggings: Romwe; Blouse: River Island; Shoes: New Yorker; Jacket: C&A; Bag: Zara; 


 • Share:

You Might Also Like

8 comments

 1. Wow, i love your outfit :)

  xoxo
  Ina :*

  ReplyDelete
 2. ide grzebać po szafach w poszukiwaniu dobroci :D
  Noo to jest tragiczne że ma sie dość kupowania na internecie, idziesz na miasto , nie ma nic i to jest ten moment kiedy przypominasz sobie dlaczego do tej pory kupowałaś przez internet.. :<

  ReplyDelete
  Replies
  1. dokładnie! Tylko jeszcze muszę się zabrać za to całe zamawianie. ;)

   Delete
 3. Świetny zestaw:)
  Uwielbiam te łódeczki z Zary ;D

  PS: "follow za follo" - jestem jak najbardziejza ;)

  Pozdrawiam!

  http://onlyherinspirations.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. You look amazing! I love your pants, they are the perfect colour and have the perfect texture x

  Fashion Landscape

  ReplyDelete